Otóż nie jest to Ukrainiec, skąd ten wniosek?
@Walenciakowa A stąd,że mam o nich fatalną opinię. Miałem jednego w akademiku.Z obywatelstwem ale był pochodzenia Ukraińskiego - nazwisko i sam przyznawał że tam ma rodzinę. Gość przechwalał się na całe piętro robieniem awantur w klubach na mieście a od jego pokoju tak jebało spirolem ("przedsiębiorca" kurwa jego mać) i trawką ,że nie chcąc donosić musiałem załatwić sobie przeprowadzkę. Tyle biurokracji przez jednego dupka. I z tego co wiem niestety nie on jeden był takim awanturnikiem,u nich cały naród ma ciągotki do rozpierdolu tak z niczego - ich polityka sprzed majdanu i po jest na to najlepszym dowodem.
@Farmer111 Żeby to był wagnerowiec to musiałby być z tych co zostali zrekrutowani obietnicą ułaskawienia.Bo pozostali z nich albo gryzą już glebę,albo liczą ruble zarobione za diamenty które "zarobili" w afryce i wspominają o tej porze gwałcone przez siebie murzynki leżąc na leżaczku poza rosją. A weteran babci by chyba nie bił. Nawet cudzej. Nie,że oni są tak cywilizowani (bo nie są),ale tam babcia mu mogłaby dać w pysk (wideo za krótkie to nie wiem czy tak zrobiła) a i wnuczek mógłby się znaleźć -i też dać mu w pysk.
Zaloguj się aby komentować