5 lat temu dałem sie złapać na oszustwo pt "maluszkowi sie nie odmawia" i teraz musze bulić 3x w roku pieniądze ehh . A na nawet nie lubie dzieci #przegryw #zalesie
5 lat temu dałem sie złapać na oszustwo pt "maluszkowi sie nie odmawia" i teraz musze bulić 3x w roku pieniądze ehh . A na nawet nie lubie dzieci #przegryw #zalesie
Zaloguj się aby komentować