17-19 druga zabawka w Lidlu za grosz dotyczy też #lego . Np kupujemy 6 różnych zestawów to 3 tańsze mamy po 1gr albo kupujemy 2 takie same i drugi nas kosztuje 1gr . Czyli trzeba brać parzyście. Sory za spam lidlem ale żona jest łowcą #okazje . To dzielę się wiedzą. Dziś niedziela handlowa👍
