Zdjęcie w tle
suwalskimroz

suwalskimroz

Kompan
  • 7wpisy
  • 7komentarzy
Ja tam zbyt dużego problemu z nawet najbardziej bezbekowym kontentem z przegrywu nie mam, jak coś mnie nie interesuję to po prostu scrolluje dalej, ale jak już ktoś chce jakiegoś odgrodzenia takich shitpostow od reszty portalu to niech po prostu treści z tagiem przegryw będą automatycznie wrzucane tylko w społeczność przegryw, tyle.
A nocna to zawsze była i będzie wylęgarnia pojebanego gówna, to oczywiste że jak tylko pojawia się większa ilość użytkowników to chlew pojawi się prędzej czy później.
#afera
e67fb346-d91d-46e0-871f-e0c2180465a5

Zaloguj się aby komentować

Jedyne czego mi brakuje na hejto to możliwość otwierania wątków w nowym oknie. No chyba że jakoś można to robić a ja po prostu jestem ślepy(i głupi)
#hejto
szary-obywatel

@samuraj-jack ło, piorunujące odkrycie! Dzięki!

Denis_Pucha

musisz kliknac na czas np 7 min temu srodkowym i jest

suwalskimroz

@samuraj-jack @Denis_Pucha no i gitara, dzięki

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Nie mogę się doczekać aż rumun dorwie się jutro w nocy do tego nowego wykopu i okaże się że jest jeszcze bardziej rozjebany niż stary xd
#wykop
kosik

kto to jest ten cały rumun i czemu nie ma bana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

suwalskimroz

@kosik wykopowy antybohater obnażający m*deracje wykopu i ich niekompetencję poprzez conocne wrzucanie posranego gówna na nocnej.

Zaloguj się aby komentować

Ostatni raz na hejto byłem kiedy to ledwo co wystartowało, przez te dwa lata więcej rzeczy dodane niż przez 5+ na wypoku xd. Tylko ciekawi mnie jak z aktywnością użytkowników
Na dodatek powiem tak - michał obiałtek(specjalnie z małej) kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których Białek wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzelne poranki.
#wykop #gownowpis
suwalskimroz

@Abcdef90 moderacja specjalnej troski cenzuruje sporo postów o orlenowych machlojkach, ostatnio któryś z nich nawet czerwoną belkę wstawił w poście o tym że orlen skrócił długość parówek w hotdogach xd

Zaloguj się aby komentować