Życie jest k⁎⁎wa piękne kochani, szkoda tylko że nie moje.

eja
- 3wpisy
- 145komentarzy

Życie jest k⁎⁎wa piękne kochani, szkoda tylko że nie moje.
Zaloguj się aby komentować
tak patrząc na moje życie i na fakt, że dalej nie zaliczyłem 1 roku studiów, nie mam prawa jazdy, nie mam pracy i jestem uzależniony od hazardu, to jestem w stanie stwierdzić, że jestem szczęśliwy.
Zaloguj się aby komentować
Czy poświęciłem 2 lata na to, żeby dowiedzieć się, że "nasza relacja nigdy niczym więcej nie będzie"? być może xD
Zaloguj się aby komentować