Ktoś tu w ogóle siedzi za dnia i wieczorem tak jak na wypoku, czy to tylko taki portal żeby zrobić na złość wypokowi?

Mokebe
Debiutant
- 2wpisy
- 5komentarzy

Ktoś tu w ogóle siedzi za dnia i wieczorem tak jak na wypoku, czy to tylko taki portal żeby zrobić na złość wypokowi?
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa za⁎⁎⁎⁎sty ten portal, oby się wybił, bo jest kozacko zrobiony interfejs.
Zaloguj się aby komentować