a więc stało się ... przenosiny z Wypok na HEJTO. Zobaczymy na jak długo ale na razie nie mam ochoty tam wracać widząc jaki rak toczy się na i tak wystarczająco chorym ciele tego portalu

Aguirre_gniew_brzozy
Debiutant
- 1wpis
- 0komentarzy

a więc stało się ... przenosiny z Wypok na HEJTO. Zobaczymy na jak długo ale na razie nie mam ochoty tam wracać widząc jaki rak toczy się na i tak wystarczająco chorym ciele tego portalu
Zaloguj się aby komentować