
Tym razem z okazji Kampanii Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wystąpiły mordki z Liceum Takigawa #2!
Myślałem o wrzuceniu innego zespołu, ale fachury w kapelutkach na końcu parady zagrały... Master of Puppets! ( początek ok. 24:10)
orkiestryszkolne #nagraniez2025 #nagralmkkobe #takigawadaini...

To może dziś Liceum Chiba Nishi? Byłem przekonany, że już kiedyś wrzucałem, ale mój katalog nie potwierdza tego.
Mógł mnie zmylić występ innej szkoły przy dworcu... Chiba Nishi!
orkiestryszkolne #nagraniez2025 #nagralthehirochan #chibanishi #koncertnapromenadzie #orkiestrydete

Było Izusho, musi nadejść i Matsusho! Nawet nagrody razem odbierają! Na końcu mini parada.
orkiestryszkolne #nagraniez2025 #nagraliketaminoru #matsuecommercial #matsusho #donguriband #koncertnapromenadzie #paradazespolu #orkiestrydete

Izusho, hehe. Długo się powstrzymywałem, całe 4 dni!
Parada przez alejkę handlową, występ przed galerią - za oknem słoneczko świeci itp itd, same plusy!
orkiestryszkolne #nagraniez2025 #nagraltsubameplanning #izusho #izumocommercial #koncertwgalerii #orkiestrydete #paradazespolu #koncertnaparkingu

Dostałem pismo z Ministerstwa. Napisali że na społeczności mamy za małe stężenie OHGIES we wrzutkach. Rzeczywiście, raptem dwadzieścia kilka. Trzeba nadgonić, bo będzie mandat!
A skoro o mandatach mowa: mordeczki z Osaki wystąpiły z okazji Festiwalu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
orkiestryszkolne...

Zapraszamy na Festiwal Sakura przy Rzece Koryu, a na nim koło Szkoły Podstawowej Hikiyama wystąpili znamienici goście: TOHO i URIBO!
Zaczynamy od tych drugich.
orkiestryszkolne #nagraniez2025 #nagralyassansbrassbandworld #nagraluribosupporter #toho #uriboblasters #koncertnaboisku #orkiestrydete

Kontynuujemy wizytę na regularnym koncercie Liceum Kasumigaura. Na dziś mamy tzw. Scenę Popową!
To jest jeden z tych zespołów które rzadko wpadają, ale jak już się pojawiają to wgniatają w fotel. Trzeba mordeczki docenić!
orkiestryszkolne #koncertwsali #nagralmariopa #kasumigaura #koncertnascenie...

Dziś również delikatnie - relatywnie krótki przedkoncertowy występ z okazji wiosennego koncertu regularnego Liceum Kasumigaura.
orkiestryszkolne #nagraniez2025 #nagralmariopa #kasumigaura #koncertwsali #koncertnascenie #orkiestrydete

Dziś sięgnę w czeluści archiwum z trzema krótkimi strzałami od Gimnazjum Satsukigaoka z prefektury Chiba sprzed niemal 7 lat. Trzeba się po wczorajszej wrzutce trochę uspokoić!
Na początek - WYSPA SKARBÓW!
orkiestryszkolne #nagraniez2018 #nagralvivit #satsukigaoka #koncertwgalerii #orkiestrydete

Wdech. Wydech. Wdech. Wydech.
Ponad pięć godzin.
8k UltraHD
(chociaż mój YT raportuje "tylko" 4k, nie znam się - może nie przetworzył jeszcze, może trzeba mieć jakiś GoogleTV albo coś)
W każdym razie: wszystkie występy na promenadzie.
Lista auto translate, bez tagowania zespołów:
0

Przejrzałem listę wrzutek historycznych i dziewczyny z Hikarigaoka goszczą u nas wybitnie często - ale też nie ma się czemu dziwić! Na dodatek koncert na znanej i lubianej promenadzie w Hamamatsu!
Występ przy okazji 37 Konkursu Szkolnych Orkiestr Dętych.
orkiestryszkolne #nagraniez2025...

Daw... dobra, nie będę sobie jaj robił! Mordeczki z Izumo Commercial pracowite, pogoda się poprawiła to występują na lewo i prawo!
Występy na stacji są dość ciekawym fenomenem - w ogóle pociągi są fajnym tematem, ale to już dygresja.
Zespół się zaczyna od 7:20, wcześniej bardziej dla miłośników...

Dawno nie było Izusho! No dobra, może nie aż tak dawno, ale i tak mordeczki obejrzę z przyjemnością po raz kolejny i innych również zapraszam na małą paradę! MIKAN to nie jest, ale Tsubame Planning wrzucił też trochę nagrania z rozgrzewki.
Jak widać w tle występu stacjonarnego, jest to element...

DAWNO NIE BYŁO DONGURIBANDU. Pierwszy koncert tego roku bez klas trzecich (najbardziej doświadczonych) - mniejsza obsada oraz w gratisie duże zamieszanie na instrumentach. Jeśli wierzyć komentarzom np. perkusista normalnie gra na tubie.
orkiestryszkolne #nagraniez2025 #nagralsirenshort...

Były znaki. Czy tam sneek peaki! W każdym razie Izusho musiało się pojawić - bo to tradycja i bo ich po prostu lubię.
Koncert Przyjaźni rocznika 2024.
orkiestryszkolne #nagraniez2025 #nagraltsubameplanning #izusho #koncertwsali #koncertnascenie #izumocommercial #orkiestrydete

I znów priority mode dla świeżych tematów - archiwum nie ucieknie. Mordeczki z Tachibany z Kawasaki rewelacyjnie zagrały i ani przez chwilę nie miałem wątpliwości że dziś zagoszczą w naszej społeczności!
orkiestryszkolne #nagraniez2025 #nagralsyomi #kawasakitachibana #koncertwgalerii #orkiestrydete