O Jezu, Norwegia dramat. Pls dont
#eurowizja
O Jezu, Norwegia dramat. Pls dont
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Norwegii wróży się wysokie miejsce.
Piosenka jest wyróżniająca się, to na pewno. Mój mąż, o dziwo, słyszy ją od kilku miesięcy w hardstyle'owych remiksach i nie miał totalnej świadomości, że to utwór eurowizyjny. Ale przez to teraz mu się oryginał nie podoba, bo "za słabo kopie". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I mimo że nie ma tu ani słowa po norwesku, to mi się podoba. Życzę pierwszej dziesiątki.
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023

Zaloguj się aby komentować
Heh, ta piosenka bardziej mi pasuje do Belgii, niż do Ukrainy
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Z dobrym teledyskiem Ukrainę puszczalaby MTV na okrągło. #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Bez sensu że w Eurowizji mogą dany kraj reprezentować osoby nie będący jego obywatelami.
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Ukraina mnie, niestety, w tym roku nie zachwyca.
Jest to utwór poprawny, bardzo "zachodni", na pewno zahajpowany na Ukrainie, ale nie ma w sobie tego eurowizyjnego "czegoś". Myślę, że Ukrainie też nie zależy na kolejnym zwycięstwie z rzędu.
Szacun dla pana wokalisty, że śpiewa też trochę po ukraińsku.
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
O k⁎⁎wa karzeł xd
Zaloguj się aby komentować
Mołdawia, czyli karzeł, który robi hop.
A tak na poważnie, świetny utwór ze śpiewem szeptanym. No perełka, uwielbiam.
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023


Zaloguj się aby komentować
Nawet karła sobie Mołdawia załatwiła.
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Był Epic Sax Guy, teraz jest Epic Flute Guy. Dla mnie to nawet zjadliwe jest, podoba mnie się to.
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Sza! Sza! XD
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Wardęga z Mini Majkiem wykonujący utwór mogący być intro do jakiegoś serialu fantasy.
Ja taką Mołdawię kupuję.
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem, dlaczego Armenia dostała się do finału.
Może to dlatego, że do tej pory otrzymywaliśmy z Armenii zupełnie inne, bardziej "lokalne" utwory. Ten jest wyjątkowo europejski.
Mi ta pani kojarzy się z armeńską Arianą Grande.
A mąż mówi, że czego nie dośpiewa, to dotańczy.
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023

Zaloguj się aby komentować
No i jeszcze "What's the pressure" było boskie: https://www.youtube.com/watch?v=xDBjhAGaeWg&pp=ygUXZXVyb3Zpc2lvbiAyMDE2IGJlbGdpdW0%3D
Zaloguj się aby komentować
Dobra, kiedy będzie Mans?
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Belgia już któryś raz przyjeżdża z radosną piosenką, co jest miłą odmianą dla smutów i ballad.
Wesołe disco, które przeżuwam i zapominam. Nie ma w tym nic złego, po prostu nie mój klimat, nie zostaje mi w pamięci.
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023

Zaloguj się aby komentować
Australia jak dla mnie the best. Super kawałek, super wykonanie, jak dla mnie mogliby wygrać, ale na pewno się tak nie stanie. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Australia, przypomnijmy, bierze udział w Eurowizji dlatego, że są ogromnymi fanami konkursu i bardzo ładnie poprosili o wzięcie udziału.
A w tym roku prezentują nam świetną piosenkę, retrowave'ową, rockową, miamivice'ową, która w jakiś dziwny sposób kojarzy mi się z Journey.
Życzę im pierwszej piątki.
#eurowizja #eurowizja2023 #eurovision #eurovision2023

Zaloguj się aby komentować