18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Przy poprzednim wpisie spotkałem się z ciepłym przyjęciem, za który dziękuje. Skoro zaś obiecałem więcej, to dostarczam. Zdjęcie wykonane we wrześniu ubiegłego roku w Szczecinie. Możecie zgadywać gdzie konkretnie
#fotografia #tworczoscwlasna #czarnobiale i trochę #architektura

Zaloguj się aby komentować
Witam Społeczność. Mam kilka zainteresowań, a jednym z nich jest #fotografia w czerni i bieli. Wrzucam zdjęcie znad alpejskiego Obersee, które zrobiłem jakoś 2 lata temu. Jeśli się podoba, to mogę podrzucać coś częściej #tworczoscwlasna #gory #wakacje #czarnobiale

Zaloguj się aby komentować
Ogier GRANATE PRE, należący do grupy kaskadersko-pokazowej La Pattat Dutka & Franczak. A zdjęcie wykonane na plenerze zorganizowanym przez Katarzynę Okrzesik - Mikołajek.
BTW... jakie parametry powinno mieć wstawiane tu zdjęcie, żeby jakość tak masakrycznie nie siadała? :/

Zaloguj się aby komentować
Wymiana argumentów między źrebakami. Zdjęcie wykonane w Stadninie Kurozwęki.

Zaloguj się aby komentować
Widok na Święty Krzyż, woj. świętokrzyskie

Zaloguj się aby komentować
Romatycznie w piątek. Emilia i Mañana PRE. Miłego dnia

Zaloguj się aby komentować
Dziś wyjątkowo nie koń, ale miejsce, gdzie staram się jeździć co roku i robić zdjęcie pewnemu drzewku

Zaloguj się aby komentować
Wczorajsza praca - reamping.
Przy mikserze mój kolega z salki prób.

Zaloguj się aby komentować