I FAZA GRUPOWA, GRUPA 1
Jeśli chcesz być wołany/a do (bądź wypisany/a z) konkursu napisz do mnie na pw.


I FAZA GRUPOWA, GRUPA 1
Jeśli chcesz być wołany/a do (bądź wypisany/a z) konkursu napisz do mnie na pw.


Zaloguj się aby komentować
Jedna z moich ulubionych piosenek z lat 80. Świetny teledysk, ten vibe lat 80 i świetna Cyndi Lauper, która szerszej publiczności znana jest (niestety) jedynie z „Girls jest wanna have fun”. Niestety tematem utworu jest masturbacja, no ale nie można mieć wszystkiego.
Oj chyba zapomnieliście o o tej piosence, uwielbiam: https://www.youtube.com/watch?v=LPn0KFlbqX8
Zaloguj się aby komentować