Błagam, serio aż tyle osób nabrało się na to #rozdajo? xD
Echhhhhhhh... Nostalgia, bo czuję się jak na wykopie.
#rozdajo #hejto


Społeczność
Błagam, serio aż tyle osób nabrało się na to #rozdajo? xD
Echhhhhhhh... Nostalgia, bo czuję się jak na wykopie.
#rozdajo #hejto

Zaloguj się aby komentować
#rozdajo
Sprzątałem szafę i znalazłem Xbox One S. Zapomniałem, ze mam jeszcze tą konsole, bo od dawna mam i nowego xboxa i nowego ps, ale może się komuś taki Xbox One S 1tb przyda zwłaszcza, ze oddam go za darmo. Konsola w pudełku, jeden pad, kabel hdmi i zasilający.
Jutro wieczorem lub w piątek rano wylosuje osobę, która wygra konsole. Wysyłka inpost/Dpd na mój koszt.
Będę wybierał jedną osobę wśród tych którzy zostawili pioruna pod tym wpisem.
#xbox

Zaloguj się aby komentować
Tu jeszcze nie robiłem, więc pierwsze #rozdajo
Kod na Wolt 50 PLN
Losowanie jutro 21:37
Tylko przypomnijcie jak sie tutaj losuje
Zaloguj się aby komentować
Nawiązujac do rozdajo z tego wpisu chciałbym ogłosić wyniki z #hejtolos
otóż wygranym zostaje:
@Rumhajs !
Serdecznie gratuluje i zapraszam na PW w celu dopięcia wysyłki itp spraw
Dziękuje wszystkim za udział i do zobaczenia w następnym rozdajo (° ͜ʖ °)

Zaloguj się aby komentować
Cześć wszystkim. Dzisiaj moje pierwsze #rozdajo w życiu (° ͜ʖ °). Nielada gratka dla każdego fana #F1 . Wiem,wiem XD Większość z nas go nienawidzi,obiecuje wam że po przeczytaniu tej książki znienawidzicie go jeszcze bardziej XD.
A tak już całkiem na serio to własnie skończyłem ją czytać i nie przewiduje powrotu do tej lektury.
Frank Worrall:"Lewis Hamilton Kompletna Biografia Najlepszego Kierowcy W Historii F1"
Pomimo tego że jestem puszkarzem na 100% wychodzę z założenia:"Przyjaciół trzymaj blisko,a wrogów jeszcze bliżej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie w środę o godzinie 20:00,wysyłka na mój koszt. Każdy piorunujący z wyjątkiem użytkowników tagów przegryw,patooglądacze oraz wyznawcy każdego koloru pilów są wyłączeni z zabawy.
PS. dzisiaj zabieram się za książkę o naszym jednorenkim rodzynku,jak dobrze pójdzie to na poczatku przyszłego tygodnia również zrobię jej losowanie. #F1 #ksiazki #sport #biografia #czytajzhejto

Zaloguj się aby komentować
PRZEPRASZAM...
...ale, chciałbym zrobić pierwsze moje #rozdajo na #hejto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do wygrania: Etui na karty z 3 przegródkami, wykonane z "czekoladowej" włoskiej skóry bydlęcej. Card holder jest ręcznie wykonany przeze mnie od projektu po ostatni szew. Na zdjęciu widnieje ze swoją kolorową rodzinką, która jest na handel jak coś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
ZASADY:
Proste jak jeb... Bardzo proste. Wystarczy cyknąć piorun i cierpliwie czekać do 24.01 godz. 20:00 na wyniki czy to Ciebie walnie to szczęście ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
Wysyłka na mój koszt paczkomatem. Losowanie przez #hejtolos
Powodzenia wszystkim!
#leatherworking #diy #rekodzielo #moreleather #zadarmo




Zaloguj się aby komentować
Szalom tomki i kasie.
Z racji że dostałem już te range Twórca, stwierdziłem że przydałoby się jakoś przyczynić naszej społeczności.
Nigdy nic nie narysowałem, o samochodach wiem tyle że robią brum brum i jeżdżą, a słuchu muzycznego nie mam za grosz.
Ale jest jedna rzecz!
Wino
Hobbistycznie robie wino.
Dlatego chciałbym zrobić tradycje winnego rozdajo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za kazdym razem jak bede zlewać wino, jedną butelkę przeznacze na losowanie i na moj koszt ją wyślę szczęśliwej osobie.
Nie spodziewajcie sie za dużo, robię je na własny użytek i nie jestem jakimś mistrzem winowarstwa.
Ale mi i moim kumplom smakuje (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Zaczniemy od dzisiaj.
Mam do oddania butelkę litrową białego, półwytrawnego, wina gronowego.
Własne winogrona zbierane w te wakacje.
Doceń post i wyślij w komentarzu cokolwiek (walić was boty) a w niedziele koło 20 wylosuje szcześliwą osobę.
Pozdrawiam Sylvath
#rozdajo #gronajelona #wino

Zaloguj się aby komentować
Ostatnia szansa, żeby za friko zdobyć magazyn Pokemon. Mam tylko trzy zgłoszenia, więc... na razie jest 33% szans na wygraną XD
#rozdajo #pokemon
Zaloguj się aby komentować
#spotify #mediaexpert
Komuś kod na 3 miesiące Spotify premium?
Tylko dla tych którzy jeszcze nie mają cointa
Zaloguj się aby komentować
Do wygrania chińskie cukierki które znałem w pudełku z kamerą. Zwycięzca pokrywa koszt wysyłki - losowanie dziś o 21. Zielonki d⁎⁎a cicho.
#rozdajo #heheszki #chiny

Zaloguj się aby komentować
Dobra, w ramach eksperymentów z nowym dla mnie frejmłorkiem naksrobałem malutki skrypcik do robienia #rozdajo, a najlepszym testem czy wszystko działa będzie produkcyjne przetestowanie funkcjonalności.
W związku z tym organizuję #rozdajo #zadarmo gry GHOSTRUNNER na #steam . W losowaniu wezmą udział wszyscy piorunujący ten post. Losowanie odbędzie się najprawdopodobniej w piątek około godziny 20:00.
Zapraszam do piorunowania, mam nadzieję na owocne testy pobieraczki informacji kto piorunuje
Link do gry, którą ktoś z piorunujących otrzyma: https://store.steampowered.com/app/1139900/Ghostrunner/
#hejtorandom
No i po losowaniu
Losowanie odbyło się 2023-01-20 20
Zwycięzcą został @KrejziMajkel13. Na pw leci kodzik
https://hejtorandom.pl/details/77e530f6779a63742b920d09abc158bbbabb7738
Dziękuję wszystkim za udział w moim mini teście!

Zaloguj się aby komentować
dla rozluźnienia atmosfery robię rozdajo. Kupiłem sobie lepszy model i tego nie potrzebuje. Losowanie 21 stycznia o 21.37. Wysyłka na koszt wygrywającego. #rozdajo #iphone #apple

Zaloguj się aby komentować
Jestem dzika, Daję burzę. ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
Każdy kto skomentuje dostaje pieruna, ale jak napiszę "Dzięki Zeus"
#rozdajo #zebropioruny #zebroplusy
Zaloguj się aby komentować
ROZDAJO NA GRĘ! Beat Cop na platformę gog.com.
Zasady? Piorun (
Możesz też zostawić ładny komentarz, ale nie musisz
Losowanie za pomocą jakiejś stronki z internetu 19.01.2023 po południu.
#rozdajo #gry #gog

Zaloguj się aby komentować
Małe #rozdajo
wylosuje 3 osoby z piorunujących, którym wygrzmoce wszystkie dotychczasowe wpisy i komenty w celu nabicia rangi.
Losowanko metodą random google generator która pozycja na liście piorunujących o 12.

Zaloguj się aby komentować
#rozdajo vouchera 50zł NA PYSZNE.PL
2 proste warunki:
Piorun dla tego wpisu
Dodanie własnego i zapiorunowanie czyjegoś znaleziska na dowolny temat - wspólnie rozruszajmy i tę sekcje portalu hejto!
Losowanie i wyniki jutro okolo 20.
Zaloguj się aby komentować
kto chce Dishonored 2?
#rozdajo
Zaloguj się aby komentować
Cześć, oddam bonus Discord Nitro 3 miesiące dla nowych.
#rozdajo
Zaloguj się aby komentować
Kodzik na 5 zeta do Koleo: 5H1AJ9WLA
#rozdajo #pociagi
Zaloguj się aby komentować
Hej, kilka tygodni temu zamawiałem coś na pyszne i dostałem kod -15zł ważny do końca roku.
Jako, że za kilka dni jest już koniec roku, a ja nie zamierzam nic zamawiać, bo wolę sobie ugotować samemu XD to oddaję.
Brakujący znak, to pierwsza litera z mojego nicku.
Jak ktoś weźmie, to poproszę w komentarzu dać znać, żeby inni nie tracili bezsensownie czasu.
Dziękuję.
Pozdrawiam.

Zaloguj się aby komentować