Zdjęcie z dachu opuszczonej szkoły "Almamer" w Warszawie nocą.
Gotham vibes

Zdjęcie z dachu opuszczonej szkoły "Almamer" w Warszawie nocą.
Gotham vibes

@Atom Tak. Na 1 piętrze masz okno przez które musisz wejść i następnie kierujesz się w prawo żeby przejść przez zamurowaną klatkę schodową. Na pierwsze piętro po kablu się wbijasz albo się wspinasz na ten budyneczek i później przewodem wentylacyjnym się wbijasz do okna.
Radzę w nocy bo w c⁎⁎j policji i mieszkańcy dzwonią na policję. Obowiązkowo kominiara bo podobno kamery są.
Zaznaczyłem kropą to okno przez które się wbić można.

Zaloguj się aby komentować