z okazji kolejnej #synthsroda dwie w miarę świeże składanki #synthwave bo obie fajne i nie mogłem się zdecydować przy której kawa będzie lepiej smakować - smacznego i znośnego środka tygodnia - teraz już z górki!
z okazji kolejnej #synthsroda dwie w miarę świeże składanki #synthwave bo obie fajne i nie mogłem się zdecydować przy której kawa będzie lepiej smakować - smacznego i znośnego środka tygodnia - teraz już z górki!
Zaloguj się aby komentować