Wypierdalać z tym śniegiem (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻ No ile można. Chłop by tylko buty założył i poszedł do śmietnika, sklepu czy paczkomatu ale nie k⁎⁎wa musi się na cebulę ubierać bo białe gówno spadło i pizga.
#pogoda #warszawa
Wypierdalać z tym śniegiem (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻ No ile można. Chłop by tylko buty założył i poszedł do śmietnika, sklepu czy paczkomatu ale nie k⁎⁎wa musi się na cebulę ubierać bo białe gówno spadło i pizga.
#pogoda #warszawa
Zaloguj się aby komentować