@kurlapejter nie najgorzej, szkoda trochę Dawida i jego problemów z plecami. Ale widać nasi równo skaczą, więc kto wie, może jakiś brąz się jutro pokaże? Choć po dzisiaj to ciężko się spodziewać. Fajnie było obejrzeć Ammana tak długo na fotelu lidera.