Widok zza okna. Czekam aż któryś sąsiad zacznie odśnieżać ale w sumie póki co jest u mnie niewiele puchu to się przed szereg nie zamierzam wystawiać xD
#mojezdjecie #fotografia

Widok zza okna. Czekam aż któryś sąsiad zacznie odśnieżać ale w sumie póki co jest u mnie niewiele puchu to się przed szereg nie zamierzam wystawiać xD
#mojezdjecie #fotografia

Zaloguj się aby komentować