pepkodziobak2022-10-03T06:55:18+02:002A ja dzis wolne, ale i tak wstałem o piatej. Kołchoz nie chce mnie opuścić
Frasad2022-10-03T06:56:51+02:002@pepkodziobak Ja niby lajtowo bo mam cykl szkoleń ale mimo wszystko trzeba być w pracy.
Frasad2022-10-03T09:32:14+02:000@3586 Poproszę adres firmy, zleci się nadzór komisaryczny lokalnego przedstawiciela Januszexu.