Uff #chwalesie , że sprzedałem #talisman podstawkę, podziemia, góry, smoki i żniwiarza za jednym zamachem za całkiem spoko cenę. Miałem podwójne, bo trafiłem zestaw z tego wpisu
Uff #chwalesie , że sprzedałem #talisman podstawkę, podziemia, góry, smoki i żniwiarza za jednym zamachem za całkiem spoko cenę. Miałem podwójne, bo trafiłem zestaw z tego wpisu
Zaloguj się aby komentować