@Jokohama wiem, że się da. Tylko, gdzie ja znajdę takie piękne ciemne niebo? Kiedyś na Reddit znalazłem gościa co pstrykał takowe. Tylko, że on jeździł na pustynię i miał "mocny" aparat w telefonie. W sprawie programu to na sklepie znalazłem aplikację Snapseed i powiem ci, że daje radę. Sporo filtrów, możliwości edycji zdjęcia no i jest prosta jak obsługa cepa
Zaloguj się aby komentować