Pytanko. Czy może zrobicie zakładke top dnia? Niestety te docenione posty są pokazywane losowo i często te najciekawsze gina w gąszczu nowych docenianych postów?
Pytanko. Czy może zrobicie zakładke top dnia? Niestety te docenione posty są pokazywane losowo i często te najciekawsze gina w gąszczu nowych docenianych postów?
Zaloguj się aby komentować