Pan_PomidorAutorytetw Ogrodnictwo2023-04-19T13:19:25+02:0015Powoli się zaczyna. #ogrodnictwo #rosliny155Udostępnij
Okrupnik2023-04-19T13:22:00+02:002@Pan_Pomidor u mnie cebulki ładnie puszczają, nawet nasionko cytryny posadziłem i kiełkuje na parapecie xD
Pan_Pomidor2023-04-19T13:25:39+02:001@Okrupnik Cytryn nie warto z nasion za jakieś 10 lat może pierwsze kwiaty. Są w miarę normalnych cenach na alledrogo.
Okrupnik2023-04-19T13:30:22+02:001@Pan_Pomidor Mi ładnie rośnie, już 4 listki puściły i idą w górę :3
Pan_Pomidor2023-04-19T13:43:01+02:001@Okrupnik One łatwo kiełkują, sam miałem za dzieciaka z nasionka.