Logan002023-01-24T23:15:51+01:003Chyba tez uciekam z wykopu, straszne gówno. Mam nadzieje, ze ludzie takie same nicki sobie zakładają. Spotkanie ich tutaj będzie jak spotkanie po latach :3 #nostalgia #wykop #witam #hejto
Logan002023-01-24T23:36:45+01:000Czy ja nie ogarnęłam, gdzie dodawać nowego posta? No cóż, błąd nowicjuszki;)