@RumClapton nie mam, mnie tam już od dawna nie ma- grupowy szeryf zbanowal mnie, jak to określił, prewencyjnie . Sprawę znam z relacji na innej grupie, ale i tam skriny zniknęły. W skrócie @Mywave opisał dramę- zbanowany napisał, że Maison Alebambra to chujnia, a powinien chwalić.