prodigiumOsobistośćw Perfumy2023-01-22T17:25:46+01:003#perfumy ktoś chce? Rozpakowane, odbiór osobisty Wrocław Notino Pasaż. W tej chwili dobra cena.37Udostępnij
Ronaldo2023-01-22T17:41:01+01:002@prodigium Jak aktualne to ja wezmę, tylko nie jestem z Wrocławia xD Podaj numer na PW to ci zrobię blika
Ronaldo2023-01-22T18:11:02+01:002@prodigium Dobra, chyba nic z tego nie będzie. Na hejto teraz nic nie działa, nawet nie wiem czy uda mi się dodać ten wpis...