Ostatnia sesja. Na stole Kataklizm. Bardzo fajna rozgrywka nam wyszła
#codziennytalisman #talisman #gryplanszowe #grybezpradu


Ostatnia sesja. Na stole Kataklizm. Bardzo fajna rozgrywka nam wyszła
#codziennytalisman #talisman #gryplanszowe #grybezpradu


Zaloguj się aby komentować