@pomidorowazupa Mam troche probek Prinna jednak to sa takie male gowienka 0,5 ml bez atomizera. W sumie ich nie potrzebuje to moge oddac za darmo. Oplata tylko za wysylke 20 zl.
@pomidorowazupa z lini prin to mialem wszystko co wyszlo tak do 2021-22r,w dekantach na pewno mam te najbardziej animalne itd:arsalan,nocturnal poetry,homa. Jakie chcesz sprawdzic? wszystko da sie ogarnac.