Nietypowa sytuacja miała miejsce wczoraj w ostatnim z serii połfinalowej meczu #hokej między Hutnikami z Trzyńca (Ocelaři Třinec) a Spartą Praga. Gol rozstrzygający mecz padł dopiero w 121 minucie meczu. Przypominam, ze mecz hokeja trwa normalnie 3x20 minut + ewentualne dogrywki. We wspomnianym meczu grano już 4 dogrywkę (!), więc ponad dwa razy nominalną długość meczu Sam gol całkiem ładny. Niezły wysilek dla zawodników, w wywiadach w przerwach pytano juz zawodnikow jak sobie z tym radzą, czy jedzą banany w szatni czy moze jakies energole xD . Zdaje się, ze w czeskiej lidze #ehl podczas playoffow nie znają karnych Dodatkowo z tego co zrozumiałem komentatorow, Tryniec jest pierwszym zespolem, ktory wszedł do finalu uprzednio przegrywając w serii 3:0. Z piekła do nieba. #sport #czechy