Nie wiem... może głupie pytanie, ale odlewa ktoś Siberian Musk III? Albo coś innego od ALD. Chętnie wezme jakiś flakon.
#perfumy
Nie wiem... może głupie pytanie, ale odlewa ktoś Siberian Musk III? Albo coś innego od ALD. Chętnie wezme jakiś flakon.
#perfumy
@pomidorowazupa pytanie nie glupie ale z dostepnoscia nowej kolekcji jest ciezko. A jak ktos juz ja ma to nie bedzie raczej chetny do odlania. Najszybciej dostaniesz Russian Oud 2 i moze Ottoman Empire 4. Ostatnio jak chcialem wyrwac Siberian Musk 3 to jakis Niemiec zaplacil za nia ponad 2x jej wartosc i sobie dalem spokoj xD
Zaloguj się aby komentować