Nie obijamy się i tworzymy kolejne projekty, mimo że wygląda to na mały zastój, jeden większy jest w trakcie postprodukcji z delikatną obsuwą, więc przychodzimy z kolejnymi poradami naszego "doktóra certyfikowanego". Ostatnio poruszył temat bólu pleców , tym razem podjął się monologu na temat e-papierosów, czyli słynnego vapingu.
Niezmiennie mile widziane są uwagi oraz sugestie, lajkami i innymi takimi również nie gardzimy.
W końcu zaczynamy wdrażać pewne zmiany od strony technicznej (doinwestowaliśmy w profesjonalne oświetlenie, dźwięk, staramy się to wykorzystać aby był lepszy efekt, sporo nauki przed nami) oraz scenografii (jest delikatna zmiana względem poprzednich filmów). Będzie to zapewne powoli ewoluowało z każdym filmem testujemy nowe opcje.
https://www.youtube.com/watch?v=_CrD23xAWb4
#filmowanie #filmmaking #pasjonaciubogiegozartu #tworczoscwlasna oraz niezmiennie #bialystok DLA uzyskania atencji naszego pięknego miasta.