@pheno @Szuwax Bo jak się pije jakiś syf, to tak jest potem. Ostatnio ze znajomym wyłoiliśmy 2x 0.7 i kaca nie było. Ale pierwsze primo, odpowiednie nawodnienie, drugie primo, żarcie tłuste, no i primo ultimo dobra wódka - finlandia i bocian.
Takie picie, to jest picie!