BlackpillowaJulkaInspiratorw Hejto2023-01-22T04:47:53+01:001Możliwe też że wojna ddosy to wymysł moderacji żeby nie przyznać że mają serwery z gówna i nie dają rady xd13Udostępnij
_hdvn2023-01-22T04:49:05+01:003@BlackpillowaJulka W takim razie nie powinniśmy się wykoleić całym portalem już kilka dni temu przy wielkiej migracji?
Acrivec★2023-01-22T04:55:54+01:004@BlackpillowaJulka jakby to było tak jak mówisz, to by przestało w nocy wylogowywać, bo ruch w nocy jest bardzo mały.