Moja propozycja do konkursu #kacikmelomana w kategorii #deathmetal
Wykonawca: Children of Bodom
Utwór: Evertime I die
Album: Follow the reaper
Rok wydania: 2000
Death metal w wersji dosyć melodycznej z odrobiną elektroniki. Mój ulubiony album Dzieciaków tak na marginesie.
Enjoy!
https://youtu.be/5cEK1OLhUKQ?is=jYsXGlLd7tGfpkHl
#muzyka
