cododiaska2025-02-27T13:10:57+01:002@suseu do pełni szczęścia brakuje nie minąłeś jeszcze nawet śmietnika, a już wdepnąłeś w psie gówno
GSX-R7502025-02-28T18:53:45+01:000@suseu "i kiedy nie przejdę To z okien leci Iron Maiden i Members of Mayday" https://www.youtube.com/watch?v=woDBv3CH6RM