@a-b to mój niestety pije i do tego jara zioło jak smok. Jak był młodszy to i twardsze specyfiki leciały, helenka była smażona, królowa polski wciągana itd. Ale ulepiony z twardej gliny bo już 60-tki dożył, a przy takich ilościach używek to zwykły śmiertelnik by 40-tki nie dożył.
Nigdy jakiejś trzody czy awantur mi nie robił, zachowywał też się względnie normalnie.
Ale na starość mu się w mózgu przestawia. Siedzi teraz w necie i ogląda szurskie kanały publicystyczne. Zagłosował tydzień temu na Konfiarzy bo byli za antyszczepami w trakcie pandemii xD Jakbyś 30 lat palił zioło w ilości przeciętnie 5-10g na tydzień to też byś miał problem, by utrzymać zdrowe poglądy.
Zaloguj się aby komentować