maximilianan★2023-10-22T10:07:02+02:001@DzialaczWiejski mój skurczybyk jak chce rzucać piłeczkę to rzuca mi, żeby wziął i jak próbuję to w ostatniej chwili ją zabiera xD
DzialaczWiejski2023-10-22T11:27:29+02:002@maximilianan mój gryzie jak podnoszę ale rzucać mam dalej xdd
maximilianan★2023-10-22T11:35:48+02:001@DzialaczWiejski mój jak się już faktycznie znudzi to bierze w pysk i rzuca w moją stronę ewentualnie turla nosem xd