kurlapejter★Tytanw Hejto2023-01-08T23:52:44+01:001Ło panie! Była jakaś optymalizacja @lubieplackijohn ?! Bo Hejto dość nieźle śmiga po przelogowaniu 15Udostępnij
kurlapejter2023-01-08T23:59:06+01:001@Kazix a to, że przy każdej aktualizacji serwisu mnie wywala i muszę się zalogować No i dzisiaj po tej procedurze jest znaczna poprawa działania, przyjamniej u mnie ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Kazix2023-01-09T00:01:01+01:000ok, mnie nie wywaliło źle zrozumiałem, że sam się wylogowałeś i zalogowałes