-Kurwaaa mać... No zobacz co


k⁎⁎wa narobiliście!


-To ja tego nie zrobiłem...


-A KTO INFORMATYKIEM K⁎⁎WA JEST?!


-Mówiłem że ja tego nie chce ten...


-A kto przeprowadzał aktualizację?


-Ania! Bo powiedziała tak...


-Z jakiej racji k⁎⁎wa dajecie kodować! Ile razy tłumaczyłem: jest informatykiem k⁎⁎wa ty i żaden c⁎⁎j nie ma bez mojej wiedzy dostawać!


-Panie Białku, ja powiedziałem tak: pan Białek mi nie kazał i nie będę oddawał... I mnie wywaliła...


-Jak mnie wywaliła?! To trzeba było k⁎⁎wa wziąć i przylecieć do mnie i nigdzie się nie ruszać! Jakim k⁎⁎wa... Zobacz co narobiłeś! Portal 40 milionów odsłon, zobacz co narobiłeś! Po c⁎⁎ja się rwiesz jak nie twoje!


-Michale nie denerwuj się...


-Jak mam się nie denerwować!


-Zaraz odzyskamy...


-Na pewno już nie odzyskasz k⁎⁎wa!


-No to zrobimy nowy backend i damy tobie.


-Takiego backendu już nie dostanę!


-To zrobimy rewert i będziemy przywracać!


-Ta k⁎⁎wa rewert... Czemu się rwiecie co nie wasze! Żaden informatyk nie siedzi za was i nie kodzi! K⁎⁎wa powiedziałem że nie ma! Tłumaczyłem tysiąc razy! K⁎⁎wa człowiek dba bardziej jak o żonę k⁎⁎wa o ten portal a k⁎⁎wa przyjdzie on tego... K⁎⁎WA MAĆ TŁUMACZĘ!!! Jest programista ten i ten! Żaden k⁎⁎wa nie koduje! Jakim prawem k⁎⁎wa tyle razy wam tłumaczyłem!


#heheszki #pasta #bekazwykopu #wykop #chorąży

Komentarze (4)

Edekzkrainykredek

Oplułem monitor - masz dar do przeróbek

Bigos

@Macer -Na pewno już nie odzyskasz k⁎⁎wa!


i_bardzo_kurwa_dobrze.jpg

Macer

@Edekzkrainykredek no z tego co kojarze to jako pierwszy w internetach spisalem z nagrania i przerobilem te paste gdzies w 2016. od tego czasu juz ktorys raz sie udaje

Zaloguj się aby komentować