Kupiłem se wiertarkę z Boscha. Na amazonie spoko promka - bosch pro 600w za 270zł #elektronarzedzia #narzedzia #remontujzhejto
Kupiłem se wiertarkę z Boscha. Na amazonie spoko promka - bosch pro 600w za 270zł #elektronarzedzia #narzedzia #remontujzhejto
Zaloguj się aby komentować