Hejto.pl
Jesli ktos lubi Eminema to mam fajny dzwonek na Nokie:  4a2 8- 8d1 4- 8d1 4- 8d1 4- 8d1 4- 8d1 4- 8d1 4- 8d1 4- 4f2 8- - krzz - Hejto.pl