Jedna rzecz jaka mnie irytuje na Hejto, to konieczność odświeżenia strony, aby licznik powiadomień się zaktualizował. Czy tylko ja tak mam?
Jedna rzecz jaka mnie irytuje na Hejto, to konieczność odświeżenia strony, aby licznik powiadomień się zaktualizował. Czy tylko ja tak mam?
Zaloguj się aby komentować