Jakis czas temu ktos prosil o zdjecie ampuly. Oto i ono

Jakis czas temu ktos prosil o zdjecie ampuly. Oto i ono

@Legion znalazlem Inna z bananem xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_AfjhFHKKVGlJyjgm2BVjT1EDJJn8734k,w400.jpg
Zaloguj się aby komentować