Ja pierdziele, przeglądam najnowsze i ciągle coś dodaje na #czarnolisto , to niesamowite jak #hejto szybko przeistacza się w #jebacwykop . Mam nadzieję, że problemy z wydajnością spowodują powrót wielu ameb i spamerów do swojego wykopowego chlewu, tam gdzie ich miejsce. #oswiadczenie