GeRoNiMo3211Zawodowiecw Formuła 12022-12-26T03:32:07+01:002I znowu to jebane LMP2. Robert, jak mi smutno!... Dlaczego stałeś się zakładnikiem Orlenu?22Udostępnij
GeRoNiMo32112022-12-26T20:33:15+01:001@Scoopty-Whoop Raczej Orlen zawiódł zaufanie Roberta. Są niemożliwie bierni.