blimsien_yankovic2023-02-06T10:54:03+01:001Fajny film / serial (było kilka epizodów) - gorąco polecam. Ostatni odcinek "średnio-śmieszny" (ten na froncie I WŚ) Dla niewtajemniczonych: Czarna Żmija: Tam i z powrotem
wibromax_4000_5002023-02-06T10:57:45+01:001@blimsien_yankovic @Marshalist hugh niby brytyjska uroda, ale tutaj wyszedł jak chad