Hej są tu jacyś akwaryści? Zapraszam do dołączenia do społeczności i aktywności

Hej są tu jacyś akwaryści? Zapraszam do dołączenia do społeczności i aktywności

@siRcatcha gdy byłem mały miałem 2 albo nawet 3 akwaria (z czego 2 bardzo małe). Miałem skalary, głupiki, mieczyki, glonojady, suma-rekina, nawet coś z piranią kombinowałem... Część ryb karmiłem planktonem odławianym za pomocą pończochy mamy nawleczonej na rakietę do tenisa przedłużoną przez zamocowanie jakiegoś tam pręta czy trzonka miotły.
Zaloguj się aby komentować