pomidorowazupaFenomenw Perfumy2023-03-10T07:23:22+01:002Hej, kupie pare ml Lao Oud Bortnikoffa.23Udostępnij
Qtafonix2023-03-10T07:28:09+01:003@pomidorowazupa @grzesinek ma chyba Lao Oud tylko nie wiem czy odlewa
Grzesinek2023-03-10T08:12:25+01:003@Qtafonix @pomidorowazupa Mam Panie Kolego i faktycznie nie odlewam.