Hej,


Chciałbym zamontować w garażu czujnik, który informowałby mnie kiedy ktoś tam parkuje. (Garaż przy domu jednorodzinnym, mój). Nie znam się na na elektronice na tyle żeby jakieś arduino samodzielnie programować (chyba, że jest gdzieś gotowy kod) i bawić się w samoróbki. Jednym słowem - najlepiej gdyby to było gotowe rozwiązanie.


I tutaj pytanie czy wiecie o czymś coś może zostać wpięte w domowe wifi/lan i informować mnie na żywo, na tel, że na stanowisku zaparkowało auto?

Komentarze (5)

@Sweet_acc_pr0sa taaa... nie chodzi akurat o to. Mamy dwójkę dzieci i akurat jestem na rodzicielskim. Niestety moja połowica zapomina wysyłać smsa że wraca. To nastręcza pewnych trudności kiedy usypiam młodsze dziecko a drugie siedzi wlepione w TV.

Bardziej chodzi o mój komfort, że mogę w spokoju dospać młodsze i nie bać się o drugie

Zaloguj się aby komentować