MarshalistGURUw Marshaltown2024-05-19T21:28:04+02:0036Gulaszowa breja z ogorkiszonami i lampką kefiru. #szama369Udostępnij
ramen2024-05-19T22:49:16+02:001@Half_NEET_Half_Amazing Lubię gryczaną, ale od lat zapach jej palenia przypomina mi... popielniczkę z kiepami. Ktoś też tak ma, czy to mi po covidzie poszło na węch?
VonTrupka2024-05-19T22:10:52+02:003@skorpion lepsze to niż branie piguł na przyspieszenie przemiany materii
Sweet_acc_pr0sa2024-05-19T22:13:31+02:004@VonTrupka normalnie xD u mnie też nie działa jak powinno więc zawsze kiszone maślanka albo kefirem zapijam
VonTrupka2024-05-19T22:42:10+02:000@Sweet_acc_pr0sa ja lubię i kiszeńca i kefirek, ale mnie to jednak pogodni na tron mniej więcej tak jak kawa
VonTrupka2024-05-19T22:44:49+02:001@skorpion eee tzn? aaa no tak, nie dodałem że nie konsumuję tego duetu jednocześnie xD wystarcza mi, że kawulon smaruje równie dobrze