Niedługo zwiedzanie się skończy i ponownie pod tagiem będą obrazki znalezione w sieci. Swoją drogą marzy mi się Alan Wake 2 ("American Nightmare" nie uznaję za pełnoprawną kontynuację, choć lubię)
@Mortadelajestkluczem mam wrażenie, że nie doceniłem Alana Wake'a jak grałem w niego. Zbyt zagmatwana fabuła była + 14 lat miałem i na strzelaniu się skupiłem . Teraz to zupełnie inny odbiór by był, no i nie pamiętam zbyt wiele, to jak za pierwszym razem bym grał
@krokodil3 aaa i na yt jest taki miniserialik, odcinki po parę minut, który kończy się w momencie rozpoczęcia gry. Cholera, nie pamiętam tytułu ( ͡° ʖ̯ ͡°)